SZUKAJ ARTYSTÓW I WYDARZEŃ

O klubach

Klub Żaczek

NIEJEDEN MUZYK NA HASŁO “KLUB ŻACZEK” AUTOMATYCZNIE ODPOWIADA KRAKÓW

Historia klubu jest bowiem częścią historii życia studenckiego rozpoczynając od lat sześćdziesiątych. W tym miejscu swoją karierę rozpoczynali m.in. Leszek Długosz, Ewa Demarczyk, Andrzej Sikorowski, Elżbieta Adamiak czy Jacek Kaczmarski. Lista znanych dziś artystów, którzy debiutowali właśnie w „Żaczku” jest bardzo długa. W latach późniejszych miejsce to było mekką muzyki jazzowej.

Więcej
O klubach

Klub Nawojka

Wnętrze klubu jest przestronne, nie brakuje stolików i wygodnych sof, dodatkową przestrzeń klubu stanowi antresola.

Na fanów sportowych zmagań czekają trzy telewizory, na których wyświetlane są transmisje meczów piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki, a także igrzysk olimpijskich i skoków narciarskich. Co środę o 20:00 w klubie Nawojka odbywa się Pub Quiz. Serdecznie zapraszamy drużyny do zmagań!

Więcej
O klubach

Kawiarnia Piast

Kawiarnia „Piast” mieści się przy ulicy Piastowskiej 47, w Domu Studenckim Piast. Kawiarnia składa się z dwóch sal oraz zacisznego ogródka.

Kawiarnia „Piast” to idealne miejsce spotkań zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. W okresie letnim otwierany jest ogródek letni. To idealne miejsce do organizacji studenckich spotkań, warsztatów i imprez integracyjnych.

Więcej
O klubach

Scena Piast Piastowska 47

SCENA PIAST Piastowska 47 to miejsce na mapie Krakowa, gdzie odbywają się różne wydarzenia kulturalne .

Jest to sala przy akademiku Uniwersytetu Jagiellońskiego PIAST niedaleko centrum Krakowa z dobrym dojazdem o powierzchni 700 m2 z profesjonalną dużą sceną (40m2) .Odbyło się już kilka dużych wydarzeń np. Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Scenicznych – Improfest czy Wieczór Piosenki Jacka Kaczmarskiego, Sala jest wielofunkcyjna – jej pojemność sali to ok.500 miejsc siedzących na krzesełkach z dużą osobną garderobą. Adres: ul. Piastowska 47 30-067 Kraków

Więcej
O klubach