SZUKAJ ARTYSTÓW I WYDARZEŃ

Juwenalia Krakowskie

Juwenalia Krakowskie

Jedna z największych imprez muzycznych w stolicy Małopolski.  W 2024 odbędą się one w dniach 13-19 maja. Na Scenie Żaczek koncerty będą odbywać się od 15 maja do 18 maja. Na 4 strefach rozrzuconych po Krakowie studenci będą mieli okazję do usłyszenia swoich ulubionych artystów na żywo, rywalizacji podczas różnych konkurencji sportowych, czy też zintegrowania się ze znajomymi. Na trzech z nich odbywać się będą koncerty, a na jednej wspomniane rozgrywki sportowe.

Ale czym w zasadzie są Juwenalia? Juwenalia to obchodzone corocznie święto studentów, w czasie którego odbywają się imprezy kulturalno-sportowe, organizowane głównie przez i dla studentów. W wielu miastach akademickich w te dni odbywa się też symboliczne przekazanie studentom kluczy do bram miasta przez prezydentów. To właśnie po raz pierwszy w Krakowie, już w XV wieku, Juwenalia na stałe zagościły w kulturze studenckiej!

Juwenalia Krakowskie to nie tylko impreza – to prawdziwe przeżycie, które pozostaje w pamięci na zawsze. Serdecznie zapraszamy do obserwowania strony, by być na bieżąco z Juwenaliowymi koncertami, imprezami, czy wydarzeniami sportowymi. Dołącz do nas i doświadcz niesamowitej atmosfery studenckiego święta w stolicy Małopolski.

REGULAMIN JUWENALIÓW

OŚWIADCZENIE DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH

To z kim widzimy się w maju?

Rozpiska Koncertów pod Żaczkiem:

15.05 JUWEŚRODA

KWIAT JABŁONI JULIA ROCKA KATHIA

16.05 JUWECZWARTEK

DARIA ZAWIAŁOW WALUŚKRAKSAKRYZYS SAD SMILES

17.05 JUWEPIĄTEK

YOUNG IGI KINNY ZIMMER KUBAŃCZYK

18.05 JUWESOBOTA

T.LOVE STRACHY NA LACHY

JUWENALIA KRAKOWSKIE 2024

 • 15
  maj
  2024
  JUWEŚRODA KWIAT JABŁONI JULIA ROCKA KATHIA
  Kup bilet
 • 16
  maj
  2024
  JUWECZWARTEK DARIA ZAWIAŁOW WALUŚKRAKSAKRYZYS SAD SMILES
  Kup bilet
 • 17
  maj
  2024
  JUWEPIĄTEK YOUNG IGI KINNY ZIMMER KUBAŃCZYK
  Kup bilet
 • 18
  maj
  2024
  JUWESOBOTA STRACHY NA LACHY T.LOVE
  Kup bilet