SZUKAJ ARTYSTÓW I WYDARZEŃ

Konkurs Na JuweSupport + Koncert KOBIK

Konkurs Na JuweSupport + Koncert KOBIK
Koncert
5 kwi 2024 (sob. 20:00)
Bilety od 45,00 zł

STREFA ŻACZEK szykuje dla Was niesamowite wydarzenie. 🔥

Koncert oraz konkurs na JuweSupport w jeden dzień – czy to nie zapowiada się ekscytująco? 😎

Gracie rap i chcecie wystąpić na juwenaliowej scenie? Nie zwlekajcie, to niepowtarzalna okazja na występ. Zapraszamy wszystkich raperów oraz składy do udziału w konkursie na support podczas tegorocznego Juwenaliowego Koncertu 17 maja na Strefie Żaczek. 🎤

A to nie wszystko – szykujcie na koncert Kobika – reprezentanta krakowskiej sceny rapowej, jednego z największych entuzjastów Hip-Hopu w Polsce. Kobik współpracował m.in. z takimi artystami jak Paluch, Young Igi, Lanek, Jan Rapowanie, Kaz Bałagane czy Rogal DDL.

Prowadzenie: DJ Avens + Lewel

🎟️ Bilety na koncert:
I Pula – 35 zł
II Pula – 45 zł
W dniu koncertu – 50 zł

W Eliminacjach na JuweSupport biorą udział:
BEJS
LENAR
PHOENIX ft. YOWEE

Bramy: 19:00
Start koncertu: 20:00

REGULAMIN KONKURSU NA SUPPORT

„Zagraj na Juwenaliach Krakowskich” Zasady ogólne:

  1. Organizatorem Juwenaliowych Eliminacji w Klubie Studenckim „Żaczek” jest Fundacja Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak”.
  2. Do Eliminacji może przystąpić wykonawca/zespół grający muzykę autorską.
  3. Wykonawca zakwalifikowany do wystąpienia w trakcie koncertu eliminacyjnego jest zobowiązana do przygotowania 20 minutowego programu (własnego autorstwa), który odbędzie się 5 kwietnia.
  4. Termin zgłoszeń upływa 22 marca 2024 o godzinie 23:59. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: [email protected]
    Zgłoszenie powinno zawierać: krótki opis zespołu oraz próbkę twórczości (w formacie mp3/wav/mp4/wma lub linka do plików na dowolnym darmowym serwerze plus ewentualne linki do social mediów.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 25 marca 2024 roku.
  6. Etap finałowy eliminacji, w którym wystąpi 3 wybranych spośród zgłoszeń wykonawców, odbędzie się 5 kwietnia 2024r. w Klubie Żaczek. Wtedy też zostanie wyłoniony zespół, który wystąpi na Koncercie JUWENALIÓW KRAKOWSKICH 2024 w dniu 17.05.2024.
  7. 5 kwietnia poza przeglądem najlepszych składów z eliminacji odbędzie się koncert KOBIKA.
  8. Bilety na koncert dostępne w sieci na Biletomat.pl

Kryteria oceny:
Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 3 wykonawców, którzy wystąpią podczas Juwenaliowych Eliminacji. W skład Jury etapu finałowego wchodzą osoby odpowiedzialne za organizację tegorocznych Juwenaliów Krakowskich.

Postanowienia końcowe:
Udział w Eliminacjach Juwenaliowych dla uczestników jest bezpłatny. Zespoły występują nieodpłatnie, przyjeżdżają na koszt własny. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie straty poniesione przez uczestników podczas Przeglądu.
Przesłanie zgłoszeń do udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Zgłoszenia przesłane po wyznaczonym terminie są nieważne.
Organizator zastrzega sobie prawo do udostępniania materiałów artystycznych na stronie internetowej klubu oraz FB i IG klubu. Organizator rozstrzyga wszelkie kwestie sporne związane z Konkursem i zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.