Klubowy Stand-up Polska – Zalewski, Gadowski, Borkowski

Kiedy:
22 Kwiecień 2018@19:00
2018-04-22T19:00:00+02:00
2018-04-22T19:15:00+02:00
Gdzie:
Piastowska 47
30-067 Kraków
Polska
Koszty:
30

stand-up
Bilety na www.paka.pl/bilety/ w cenie 30zł

Bartosz Zalewski
Pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki.

„Klasyk” to jego nowy solowy program, nazwany tak ze względu na przyszły status. Tak, naprawdę. Z pełną powagą ktoś spojrzał na to kłębowisko żarcików i pomyślał „Ha, w przyszłości będą wykładać o tym na uczelniach”, co jest oczywistą nieprawdą, ponieważ nasza planeta umiera i nie ma żadnej przyszłości.

Co więc nam pozostaje? Ucieczka, ucieczka do przodu, bez patrzenia wstecz. A czy jest lepsza forma eskapizmu niż ponad godzina spędzona w ciemnym pomieszczeniu na słuchaniu wynurzeń jakiegoś nieznajomego? Nie trzeba nawet odzywać się do siebie! Posłuchamy więc o prozie komedii, tragediach rodzinnych, naszym pięknym kraju, co mówią typowi ludzie i czego nie mówią oraz na koniec posłuchamy kilku porad z przekazem. Następnie rozejdziemy się w mrok, zadowoleni, syci i nieświadomi rozpadu.

Także: ŻARTY O PSACH.

https://youtu.be/ki3Kn2gRhYY
https://youtu.be/rzeES1ZKqTs

Jasiek Borkowski
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego, TVP2 w programie „Tylko Dla Dorosłych” oraz na roast’ach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego … kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.
https://youtu.be/-9xwR9zgKfU

Darek Gadowski
mieszkający w Koszalinie krytyk obyczajów i tradycji. Pojawił się w TVP 2 i u Kuby Wojewódzkiego, a swój warsztat dopracowywał u Abelarda Gizy.
Jeśli szukasz leku na depresję, to Darek jest takim chodzącym i w dodatku bez recepty. Kosmiczny jeździec bez paszportu.

https://www.youtube.com/watch?v=mnsgj-OSWNw
https://www.youtube.com/watch?v=Ib4B9HbRH_4

Bilety na www.paka.pl/bilety/ w cenie 30zł